Zápasy v jogurtu

V podstatě se jedná o klasické zápasy, akorát, že v jogurtu. Je to možné chápat jako formu nudy, neboť zápasy v jogurtu vznikly asi z toho titulu, že nebylo co dělat. Je to zaměřené na legraci a zábavu. Zápasy v jogurtu se obvykle dělají na soukromých akcích jako ozvláštnění večera.

jk1991--Zápasy v jogurtuShrnutí produktu

  • legrace

  • zábava

  • spoře oděné dívky

  • výjimečná účast mužů

  • vyhledávaná zábava na akcích

Zápas jako takový

Zápas byl odjakživa individuální úpolový sport. Cílem bylo vždy vytlačit protivníka z kruhu. Zápas rozhodně patří mezi nejstarší sporty. Zápas byl součástí olympiád od roku 708 před naším letopočtem. Ve středověku byl součástí výcviku vojáků a oblíbený byl mezi šlechtou. Současná podoba se začala rýsovat ve Francii koncem 19. století.

Minulost

Ucelená pravidla vznikla roku 1893 a vytvořili je tři lidé, Francouzi Doublier, Christol a Rigal. Ve starověkém Řecku se v zápasu používaly chvaty na celém těle, ale dnes tomu tak není, pouze se to objevuje ve volném stylu. To je mužský zápas. I ženy zápasí a tam je taktéž v podstatě stejné.

Česká republika

V České republice se začalo se zápasem v roce 1847. Takovým prvním zápasníkem byl Adolf Hájek. Velmi známým se díky zápasu stal dr. Miroslav Tyrš. Napsal o zápasu i dvě knihu a byl to zakládající člen Sokola. Od roku 1993 má zápas samostatný svaz.

Proč zápasit v jogurtu

Zápasit se dá v lecčem, tak proč ne v jogurtu. Možná by někdo takto uvažoval. Jen si to spočítejme. Zápasí se v bahně, v blátě, dokonce v čokoládě a v kečupu, tak je logicky nasnadě, že musel přijít i jogurt. Některé firmy tomu říkají sexy zápasy v jogurtu. To je především u různých firem, kde se v jogurtu tzv. nemáchají jen dvě ženy, ale třeba tři nebo čtyři ženy najednou.

Co potřebujeme

Takže především musíte mít nějakou žíněnku nebo kruh s plachtou. Osvědčený je materiál, ze kterého se dělají dětské bazény. Jak už bylo před chvílí zmíněno, tak byste měli mít arénu nebo tam, kde budete zápasit, tvar kola. Následně se, říkejme do arény, začne nalívat jogurt. Už bylo řečeno, že je v podstatě jedno, jaký jogurt, ale z hlediska čistoty je lepší bílý jogurt, protože sladký by lepil. Spotřeba bude minimálně dva litry, možná i více jogurtů.

Příběh

Zápasy v jogurtu jsem viděl na soukromé akci. Byly se tam dvě ženy, no spíše dívky. Určitě je to zajímavá záležitost. Každý si na to musí udělat názor, já jsem byl spokojený, ale nejenom já, ale i ostatním se to líbilo.

Aktualita-rozšíření služby

Zápasí se v bahně, v blátě, dokonce v čokoládě a v kečupu. V bahně se zápasí úplně stejně jako v jogurtu, je to takové tzv. ušlechtilé bahno. Čokoláda je sladká čili velmi taková lepivá. No, a kečup je také sladký, tak se to bude těžko umývat.

artur84--Zápasy v jogurtuOtázky a odpovědi

Provádějí se i soutěže?

Ano.

Soutěží spolu ženy nebo muži?

Obě pohlaví.

Je to drahé?

Ne.

Mohou zápasit i čistě jenom muži?

Ano.

Zápasí spolu i opačné pohlaví?

Velmi výjimečně.

Fotografie publikována se svolením jk1991 / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením artur84 / FreeDigitalPhotos.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>