SEXY ÚKLID PRO ŽENY

Jste sama a postrádáte mužskou ruku v domácnosti a také trochu toho povyražení? Zabijte dvě mouchy jednou ranou. Pozvěte si sexy pomocníka do vaší domácnosti. Potřebujete pověsit lustry? Opravit zásuvky nebo dvířka? Pověsit obrazy, nebo garnýž? Uvítala byste pomoc s běžným úklidem? Luxování, utírání prachu a jiné? O tom, že by vám pomohl muž, se vám do teď ani nesnilo?

S námi se váš sen stane skutečností. Usměvavý, sympatický chlapík, komunikativní, vtipný a na úrovni, vám přijde rád splnit požadavky, na funkci hodinového sexy manžela. Mezi další služby hodinového sexy manžela patří i vaření. Nad kulinářskými díly se vám budou sliny sbíhat a ne jen nad nimi...

Číst více

SEXY ÚKLID PRO MUŽE

Ocení muži, kteří si chtějí zpestřit pobyt v kanceláři, nebo doma. Už jste si někdy povzdechli, že sice máte partnerku pro intimní chvíle ale vyprat si, či vyluxovat, nakonec musíte sám? A co mytí oken, nebo žehlení košil? Už teď vám naskakuje husí kůže?

Existuje možnost jak si zajistit úklid domu, bytu, kanceláře, nebo automobilu. A ještě se přitom se sklenkou dobrého moku, u příjemné hudby dívat na ladné pohyby, vlnící se po vašem bytě. Vybraná sexy uklízečka vám vypere, uvaří, vyžehlí. Jsou milé, sexy, diskrétní a komunikativní. Na výběr z různých sexy kostýmků, nebo erotického spodního prádla, možnost nahoře bez...

Číst více

Zápasy v jogurtu

V podstatě se jedná o klasické zápasy, akorát, že v jogurtu. Je to možné chápat jako formu nudy, neboť zápasy v jogurtu vznikly asi z toho titulu, že nebylo co dělat. Je to zaměřené na legraci a zábavu. Zápasy v jogurtu se obvykle dělají na soukromých akcích jako ozvláštnění večera.

jk1991--Zápasy v jogurtuShrnutí produktu

 • legrace

 • zábava

 • spoře oděné dívky

 • výjimečná účast mužů

 • vyhledávaná zábava na akcích

Zápas jako takový

Zápas byl odjakživa individuální úpolový sport. Cílem bylo vždy vytlačit protivníka z kruhu. Zápas rozhodně patří mezi nejstarší sporty. Zápas byl součástí olympiád od roku 708 před naším letopočtem. Ve středověku byl součástí výcviku vojáků a oblíbený byl mezi šlechtou. Současná podoba se začala rýsovat ve Francii koncem 19...

Číst více

Sexy zážitky

Serge Bertasius Photography--Sexy zážitkyPod pojmem sexy si lze představit cokoliv.
Většinou je to něco, co považujeme za přitažlivé nebo nám blízké.

Sexy zážitky skýtá poměrně velikou nabídku- stačí si jen vybrat.
Dnes už jsou specializované firmy na zážitky, říká se jim zážitkové agentury.

Sexy zážitky spojí pár ještě více.

Shrnutí produktu

 • sexy zážitky

 • velká nabídka

 • přitažlivost

 • dobrá cena

 • odreagování

Co je to zážitek

Zážitek je nějaká událost, kterou člověk ve svém životě zažil, od toho to slovo zážitek, a kterou si z těch či oněch důvodů pamatuje delší dobu. Zážitky posléze obvykle tvoří základ osobních vzpomínek. Mezi běžné zážitky patří kupříkladu dojmy spojené s různými situacemi v našem život.

Zážitkové agentury

Číst více

Infra sauna

marin--Infra saunaInfra sauna je atypický druh sauny, který můžete používat jak v bytě, tak v rodinném domku, prostě tam, kde bydlíte. Je mnohem zdravější než klasická sauna. Stačí zde pouze dvacet pět až třicet pět minut saunění nebo saunování, což je na rozdíl od normální sauny velkou výhodou. Saunuje se na principu elektřiny infra červeným světlem, také jedna z výhod. Infra sauna má mnoho dalších nesporných výhod, které Vám určitě pomohou, například zhubnout.

Shrnutí produktu

 • desetkrát levnější než klasická sauna

 • dá se v ní zhubnout

 • pořízení na míru

 • pokožka je vláčnější a jemnější

 • stačí tam být jednou až dvakrát týdně

Teploty a elektřina
Infra sauna je lépe snášena na rozdíl od normální sauny...

Číst více

Sexy mytí auta

Witthaya Phonsawat--sexy mytí auta

Informace

Chcete někomu udělat opravdu velkou radost? Spojte příjemné s užitečným. Objednejte mu sexy mytí jeho čtyřkolového miláčka svůdnými modelkami. Dívky budou oblečeny do plavek a s radostí obdarovanému auto umyjí, naleští a vyluxují. Sexy mytí auta je originálním dárkem, který potěší každého oslavence. Každý jistě rád nechá umýt své auto a ještě se přitom pokochat pohledem na svůdné, sexy modelky.

Program

Dívky za Vámi přijedou kamkoliv si jen řeknete, umyjí obdarovanému jeho auto, vše s úsměvem vyleští a vyluxují.

Podmínky

Nejedná se o erotické služby.

 

Počasí

Lze provádět pouze za přízně počasí. Nejlépe v letních měsících.

Čas

Doba cca 1 hod., dokud nebude vozidlo důkladně umyté.

Číst více

Sexy kuchař

stockimages--sexy kuchař

Informace

Pořádáte dámskou jízdu a přemýšlíte, čím ji oživit? Pozvěte si sexy kuchaře, který vám na dámskou jízdu uvaří, takže příprava párty bude pro vás prakticky bez práce. Sexy kuchař uvaří dle vašich přání a představ během vaší zábavy. Okořeňte si dámskou jízdu sexy kuchařem, který vám při přípravě gurmánského pokrmu podráždí vaše chuťové buňky a příjemně naladí na připravovaný pokrm.

Podmínky


Nejedná se o erotické služby, pouze o kuchařské umění našeho sexy kuchaře
Nutná je kuchyňská linka s elektrospotřebiči.

Počasí

Neomezeno, aktivita se koná v interiéru

Čas

Aktivita trvá cca 1-2 hod.

Počet účastníků

Určeno pro 1 osobu

Diváci

Závisí na objednavateli, ale jsou povoleny, a můžou tak...

Číst více

SEXY UKLÍZEČKA

Witthaya Phonsawat--sexy uklizečka

Hledáte dárek pro nepořádného kamaráda, šéfa či známého? Krásná slečna v sexy oblečku uklízečky je tou pravou volbou! A co víc? Opravdu uklidí! Gumové rukavice ještě nikdy nebyly tak sexy!

BRNO             2497 Kč         

PRAHA           2497 Kč         

program

Svůdná uklízečka přijde uklidit kamkoliv si jen řeknete, a navíc bude mít na sobě sexy obleček. Úklid probíhá pouze v interiéru bytu, nebo kanceláře, a uklízečka může vykonávat běžné domácí práce, jako např. mytí oken, praní, celkový úklid

pokoje, stíraní prachu, vysávání, převlékání povlečení apod.

podmínky
 

Nejedná se o erotické služby, pouze o úklid interieru!!!

celá ČR je za příplatek 9,-/km z místa...

Číst více

SEXY HODINOVÝ MANŽEL

stockimages--sexy hodinový manžel

Už vás nebaví poslouchat kamarádku, jak si stěžuje na svého muže, který nedokáže opravit kapající kohoutek, nebo jí to dokonce nemá kdo opravit? Objednejte jí opravdu praktický dárek! Hodinového manžela ocení každá žena,která nemá doma kutila. Ten náš je navíc zatraceně sexy a opraví co siřeknete bez výmluv!

PRAHA           2497 Kč         

BRNO             2497 Kč         

program

Svalnatý udržbář přijede kamkoliv si jen řeknete, a navíc bude mít na sobě sexy monterky a kufr s nářadím. Tato služba nemá nic společného s erotickými službami, jedná se pouze o originální verzi domácího kutila-opraváře...

Číst více

Sexy úklid pro Váš automobil

Dokonce i váš plechový miláček potřebuje pravidelnou péči. Chápeme, že někdo může být pracovně velmi zaneprázdněn.  Proto přicházíme s nabídkou, že vám naše sexy uklízečky, pomohou ne jen uklidit automobil. Ale zároveň zjistíte, že takový úklid není vůbec žádná nuda a udělají vám dvě služby naráz.

Potřebujete poutírat palubní desku, vyluxovat, naleštit skla a celkově vnést jas do interiéru vašeho vozu? To je pouze jedna část. S námi je to hračka a ještě i zábava. Přesvědčíte se, že pravidelná údržba a čistota vozu, bude pro vás prioritou. S naší sexy uklízečkou to bude hotová pastva pro vaše oči...

Číst více

Sexy uklízečka pro Vaši kancelář

Proměníme jedním dechem vaší kancelář v zábavný karneval a ještě splníme účel. Potřebujete v kanceláři roztřídit složky, utřít prach, vyluxovat nebo zalít květiny? Nechce se vám jít s kolegy na polední menu? Dobrou kávu si můžete vychutnat i z pohodlí vaší kanceláře. S námi není nic nemožné.

Nabízíme služby sexy uklízečky, která promění vaší kancelář v útulné místo. Na výběr z různých kostýmů, barev, materiálů, nebo sexy spodní prádlo. Pokud však toužíte po roztomilém a ušatém sexy zajíci i takový kostým je možný. Vaše denní a mnohdy i nudná pracovní rutina se může v okamžiku změnit. Budete mít uklízenou kancelář a ještě se pokocháte pohledem na ladně se pohybující polonahou sexy uklízečku...

Číst více