Sexy zážitky

Serge Bertasius Photography--Sexy zážitkyPod pojmem sexy si lze představit cokoliv.
Většinou je to něco, co považujeme za přitažlivé nebo nám blízké.

Sexy zážitky skýtá poměrně velikou nabídku- stačí si jen vybrat.
Dnes už jsou specializované firmy na zážitky, říká se jim zážitkové agentury.

Sexy zážitky spojí pár ještě více.

Shrnutí produktu

  • sexy zážitky

  • velká nabídka

  • přitažlivost

  • dobrá cena

  • odreagování

Co je to zážitek

Zážitek je nějaká událost, kterou člověk ve svém životě zažil, od toho to slovo zážitek, a kterou si z těch či oněch důvodů pamatuje delší dobu. Zážitky posléze obvykle tvoří základ osobních vzpomínek. Mezi běžné zážitky patří kupříkladu dojmy spojené s různými situacemi v našem život.

Zážitkové agentury

Agentury přes zážitky si právě proto zvolily toto slovo, protože jejich služby by měli navodit různé zábavné aktivity, třeba také poznávací zážitky a tak. Zážitkové agentury nabízí různé množství sexy zážitků.

Jeskyně

Vyzkoušejte pozvat přítelkyni nebo přítele do nevšedního prostředí tajuplné jeskyně kde prožijete opravdu romantickou hodinku v podzemí. Je zde i tzv. balíček a ten obsahuje mimo jiné, tajuplnou jeskyni nasvícenou barevnými svíčkami, slavnostní přípitek v hlubokém podzemí, drobné občerstvení a další.

Body painting

Body painting povzbudí mužské hormony, protože se maluje na nahé ženské tělo, jak se Vám zlíbí, ale utvoříte si památku v podobě velikého obrazu, protože se přítomná modelka otiskne na plátno. Plátno si samozřejmě mžete odnést jako suvenýr domů.

Romantika na zámku

Romantikou na zámku také nic nezkazíte. Tyto sexy zážitky mají v nabídce zážitkové agentury. Jen si to představte. Noc ve dvoulůžkovém pokoji zámeckého hotelu (luxusní pokoj v jeho historické či moderní části, dle Vašeho přání), v Domečku knížete Alexandra (samostatná budova v intimní partii zámeckého parku), nebo v dobových historických apartmánech přímo v budově zámku.

Příběh

Vyzkoušela jsem body painting s přítelem a bylo to dobré. Mohu to všem doporučit, samozřejmě jen těm, kteří jsou ochotní se svléknout a nechat na sebe malovat. Trochu to sice lechtá, ale je to fajn. Přítel byl nadšený.

Pong-- Sexy zážitkyAktualita-rozšíření služeb

Hodně velkou avantgardu, co se týká sexy zážitků je v nabídce jedné z agentur a to tzv. sexshop jen pro Vás. To znamená, privátní návštěva sexshopu, kde se Vám bude jednu hodinu věnovat zkušená a diskrétní prodavačka a pomůže Vám se seznámením a vhodným výběrem erotických pomůcek, sexy oblečků nebo filmů s erotickou tématikou. V ceně dárku je obsažen kredit na Vámi vybrané zboží.

Otázky a odpovědi

Je drahý body painting?

Ne.

Mohu si vyzkoušet i jiné věci než body painting?

Ano.

Jsou sexy zážitky jako takové drahé?

Ne.

Mohu si sama s partnerem zajistit tuto službu v soukromí?

Ano.

Existuje více nabídek?

Ano.

Fotografie publikována se svolením Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením Pong / FreeDigitalPhotos.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>