Infra sauna

marin--Infra saunaInfra sauna je atypický druh sauny, který můžete používat jak v bytě, tak v rodinném domku, prostě tam, kde bydlíte. Je mnohem zdravější než klasická sauna. Stačí zde pouze dvacet pět až třicet pět minut saunění nebo saunování, což je na rozdíl od normální sauny velkou výhodou. Saunuje se na principu elektřiny infra červeným světlem, také jedna z výhod. Infra sauna má mnoho dalších nesporných výhod, které Vám určitě pomohou, například zhubnout.

Shrnutí produktu

  • desetkrát levnější než klasická sauna

  • dá se v ní zhubnout

  • pořízení na míru

  • pokožka je vláčnější a jemnější

  • stačí tam být jednou až dvakrát týdně

Teploty a elektřina
Infra sauna je lépe snášena na rozdíl od normální sauny. V infra sauně se teplota pohybuje okolo 60 stupňů Celsia. Klasická sauna potřebuje tepelnou izolaci, kdežto infra sauny jsou na principu elektřiny. Obvykle bývají na 230 V.

Zdraví
Všeobecně do saun musíte být úplně zdraví. Ale tento typ saun se používá i u osob například chronicky nemocných-astma a tak podobně. I čas je trochu jiný než u klasických saun. U klasické sauny potřebujete i s předehříváním a vším okolo tak dvě až tři hodiny. Vidíte tedy, že je velmi výhodná.

Proces saunování
Proces saunování u infra saun v Brně působí na principu saunování infra červeným světlem. Nejsou zde žádné uhlíky ani kameny. Infra červené záření proniká do kůže do čtyř centimetrů. Tím pádem se začnete potit už při 50 stupních Celsia. Teplo, které nevstřebáte, se rozptýlí po kabině.

Výhody
V infra saunách se dá mimo jiné i hubnout. Infra sauna má mnoho výhod-jemnější a vláčnější pokožka, elasticita kůže, rychlejší hojení ran, jizev a podobných věcí. Uvolní se napětí a stres, detoxikuje se Vám kůže nebo se Vám odstraní celulitida. Říká se, že saunováním v infra saunách se můžete bránit i virovým onemocněním.

Ostatní vlivy
I zde se dostavuje pocit euforie po každém saunování. Pozitivní vlivy z infra sauny prý vydrží šest dní, proto byste se měli saunovat dvakrát týdně. Všeobecně panuje názor, že infra sauny dokonce omlazují o několik let. Všeobecně se dá říci, že infra sauny v Brně mají blahodárný vliv na člověka nejen, co se týká zdravotní stránky, ale i psychické a jsou vesměs lepší než klasické sauny.

marin--Infra sauna.jpg...1Příběh
Infra sauna mi příjde mnohem lepší než klasika…jak už bylo řečeno teplo tam není tak vyčerpávající…a hlavně se mi v klasické sauně špatně dýchá…resp. ten horký vzduch v nose není moc příjemný…v tomhle je infra taky lepší…

Aktualita-rozšíření služeb
Infra sauny nabízejí i doplňkové služby. V některých firmách k nim nabízejí i sportovní využití, například squash, bowling a jiné sporty. I restaurace zde můžete očekávat. Infra sauny jsou i jednou ze služeb fitness center.

Otázky a odpovědi

Je infra sauna lepší než klasická?
Ano.

Neudělá se mi tam špatně?
Pokud jste zdraví, tak ne.

Je to drahé?
Ne.

Mohu si nechat infra saunu vyrobit?
Ano, i na míru.

Mohou se saunovat i děti?
Ano.

 

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net
Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>